سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

«اقتدار دفاعی» تنها راه ایستادگی مقابل دشمن/ مرزبانان، خارچشم دشمنان اسلام و انقلاب هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بابیان اینکه امروز تنها راه ایستادگی در مقابل دشمنان نظام و انقلاب قوی شدن است، گفت: دشمن زبان انسانیت را نمی فهمد؛ اما زبان قدرت را خوب متوجه می‌شود.
«اقتدار دفاعی» تنها راه ایستادگی مقابل دشمن/ مرزبانان، خارچشم دشمنان اسلام و انقلاب هستند
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری شبستان؛ آیت الله سید علیرضا عبادی صبح امروز (30 خرداد) در دیدار با فرماندهان، مسئولان عقيدتي- سياسي و كاركنان مرزباني خراسان جنوبي با بیان اینکه دفاع از مرزها تمام زمینه های فکری، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را شامل می شود، اظهار داشت: مرز همانند سیستم دفاعی بدن است که اگر ضعیف شود هر گونه بیماری وارد بدن خواهد شد و در نهایت انسان را از پای در می آورد.
 
وی با اشاره به اینکه اگر نیروی دفاعی کشور مقتدر نباشد؛ دشمن به داخل نفوذ می کند و آن وقت کار برای بیرون کردن او سخت خواهد شد، گفت: مرزها باید فراتر از مرز آبی و خاکی باشد و لذا آنچه که به مرزها روح و جان می دهد، مرزهای فرهنگی، عقیدتی و سیاسی است.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه هدف دشمن ورود به مرزهای فکری است، افزود: دشمن می خواهد با ورود مواد مخدر، در واقع غیرت را از مردم بگیرد، یعنی اگر جامعه ای معتاد شد دیگر برای او ناموس و غیرت مهم نخواهد بود.
 
آیت الله عبادی با بیان اینکه باید از تجربه تلخی که اندلس مسلمان داشت و آنچه که دشمن از طریق همین نفوذ فکری و فرهنگی بر سر آنها آورد، درس عبرت بگیریم، گفت: اسپانیا در 700 سال قبل یکی از جوامع مسلمان و بسیار پیشرفته عصر خود بود، به طوری که اولین پرواز را یکی از مسلمانان همین اندلس انجام داد اما دشمن با نفوذ در این کشور مسلمان کاری کرد که صدای اذان از مساجد قطع شد.
 
وی در همین خصوص به نقش برخی اذناب داخلی آنها در همراهی با دشمن اشاره و تصريح کرد: دشمن توانست با بکارگیری برخی افراد از خود مسلمانان، در بین آنها نفوذ کند و امتیازات فرهنگی و سیاسی را بگيرد و در مراکز تصمیم ساز و تصمیم گیر نفوذ کنند.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن بعد از ورود به اندلس مسلمان و تضعیف این کشور؛ از طرق مختلف از جمله رواج شراب و بزک کردن دختران مسیحی در بین جوانان، توانستند نماز، فرهنگ، غیرت و عفت را از مردم ان کشور بگیرند، گفت: دشمن وقتی رمق دینی و اعتقادی را از انها گرفت، به اندلس حمله کرد و خونبارترین قتل را در تاریخ رقم زد به طوری که 650 سال اذان تعطیل شد.
 
ایت الله عبادی بیان داشت: امروز امکانات و مکر و حیله دشمن بیشتر شده است و تلاش می کنند تا این اقدامات خود را توسط خود مردم انجام دهند.
 
وی با بیان اینکه دشمن از طریق ترویج مواد مخدر، قاچاق و فضای مجازی بدنبال رسیدن به اهداف خود است، گفت: غربی ها اصلا پایبند به قانون نیستند و وقتی که دم از حقوق بشر هم می زنند تنها برای اعمال سلطه خودشان بر مسلمانان است.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمنان امروز حتی پول و اعمال نفوذ و کارهای خود در کشورهای منطقه را هم از همان کشورها می گیرند، گفت: نمونه آن رشوه مقامات سعودی به رئیس جمهور آمریکا بود.
 
آیت الله عبادی بابیان اینکه امروز تنها راه ایستادگی در مقابل دشمنان نظام و انقلاب قوی شدن است، گفت: دشمن زبان انسانیت را نمی فهمد؛ اما زبان قدرت را خوب متوجه می‌شود.
 
وی تاکید کرد: اگر جامعه ای بخواهد در صحنه سیاست، اقتصاد، فرهنگ و غیره زنده بماند باید قوی شود.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن هرگز با کسی کنار نمی آید مگر اینکه با تمام وجود تسلیم او شود، افزود: دیدم که در موضوع مذاکرات هسته ای، قلب راکتور اراک را هم سیمان ریختند، دشمن چقدر به تعهدات خود عمل کرد؟ تازه تحریم های جدید هم پشت سر هم تصویب می کنند.
 
آیت الله عبادی با بیان اینکه دشمنان تنها زبان زور و قدرت را می فهمند، اظهارداشت: هیچ یک از معاملات اینها هرگز پای بند به قانون نبوده و نیست.
 
وی در پایان خطاب به مرزبانان گفت: شما امروز خار چشم دشمنان اسلام و نظام و انقلاب و نور چشم امام راحل و مقام معظم رهبری هستید، چون برای حفظ کشور تلاش می کنید در همه ثوابها شریک هستید.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۶۶۷۰
کلمات کليدی: مرزباني خراسان جنوبي | نماينده ولي فقيه در خراسان جنوبي | توطئه های دشمنان |