چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶
جانشین سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی :

«قائم مقام تولیت ‌آستان قدس» سخنران راهپیمایی روز قدس در بیرجند

جانشین سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: «سید مرتضی بختیاری» قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در راهپیمایی روز جهانی قدس بیرجند سخنرانی می کند.
«قائم مقام تولیت ‌آستان قدس» سخنران راهپیمایی روز قدس در بیرجند
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری شبستان؛  حسین رضائی امروز (۳۱ خرداد) به خبرنگاران رسانه های گروهی گفت: با توجه به پیوند نامیمون  آمریکا، رژیم صهیونیستی و سران مرتجع عربی، برگزاری باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس؛ نماد اتحاد و وحدت مسلمانان و در جهت تقویت روحیه جبهه مقاومت علی الخصوص مردم مسلمان فلسطین بسیار موثر است.
 
وی در ادامه با بیان اینکه در نتیجه راهبرد اصولی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، پیروزی های اخیر جبهه مقاومت و ایستادگی ملت مظلوم فلسطین، امروز به شرایطی رسیده ایم که گسترش جغرافیایی اسرائیل عملا غیر ممکن شده است، گفت: این ذهنیتی که قرار بود مسئله فلسطین و قدس به فراموشی سپرده شود کاملا از بین رفته تا جایی که رژیم اسرائیل دورتا دور سرزمین هایی را که اشغال کرده بود، دیوار کشیده و در همین منطقه نیز امنیت برای این رژیم از بین رفته است.
 
وی اضافه کرد: در آستانه روز قدس امسال با شرایط جدیدی در منطقه مواجه هستیم که خلافت خود خوانده داعش پس از 6 سال تخریب و تهدید و کشتار در منطقه، رو به زوال و نابودی است و در اذهان و افکار عمومی نیز شکست خورده و موجب تقویت جبهه مقاومت و اتحاد ملت های مسلمان منطقه نیز شده است.
 
جانشین سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به فرمایش ولی امر مسلمین مبنی بر اینکه اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید روند آینده فلسطین را امیدوار کننده توصیف کرد و گفت: آینده قطعا به نفع جبهه مقاومت و آرمان آزادی قدس شریف خواهد بود و به کوری چشم بدخواهان و دشمنان کینه توز اسلام شاهد پیروزی جبهه حق خواهیم بود.
 
وی برگزاری نمایشگاه ها، اجرای خواننده های انقلابی، برگزاری تریبون آزاد، توزیع اقلام تبلیغاتی در طول مسیر راهپیمایی را از برنامه های جانبی مراسم راهپیمایی امسال بر شمرد و افزود: بالغ بر یک هزار عدد بنر و پارچه نوشته، حدود 10 هزار تراکت، کارتن پلاست، پوستر و پرچم در سطح استان تهیه و توزیع شده است .
 
رضائی از برگزاری با شکوه مراسم راهپیمایی امسال در بیش از 100 نقطه استان با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود خبر داد و گفت: مراسم راهپیمایی در مرکز استان ساعت 10:30 صبح ار میدان ابوذر آغاز و به مسجد امام حسین ختم خواهد شد.
 
وی یادآور شد: سخنران پایانی این مراسم سید مرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۶۶۸۳
کلمات کليدی: راهپیمایی روز قدس | بیرجند | خراسان جنوبی |، آستان قدس رضوی،قائم مقام تولیت،