شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۷
مدیر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خبرداد؛

تشریح طرح الگوی مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی در کارگروه اشتغال

مدیر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: در کارگروه اشتغال بیرجند طرح الگوی جدید مشاغل خانگی جهاد تشریح و مراحل آن تبیین شد.
تشریح طرح الگوی مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی در کارگروه اشتغال
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، مجتبی ابراهیمی مدیر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: کارگروه اشتغال شهرستان بیرجند با حضور تمامی ادارات عضو کارگروه اشتغال و بانک های عامل برگزار شد.
مدیر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان جنوبی اظهارکرد: در این کارگروه الگوی مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی در دستور کار قرار گرفت و در جلسه تفاوت این الگو را با الگوی قبلی مشاغل خانگی را توضیح دادم. 
ابراهیمی بیان کرد: در کارگروه توضیح دادیم که در این طرح تمرکز بر توانمندسازی افراد است تا در بازار موفق شوند و تمامی مراحل طرح نیز توضیح داده شد .
وی ادامه داد: همچنین در کارگروه تصمیم گرفته شده تا ١ ۵ آذر ادارات مرتبط اطلاعات لازم برای اجرای طرح را در اختیار جهاد دانشگاهی قرار بدهند .
مدیر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان جنوبی یادآور شد: همچنین تصمیم گرفته شد بر اساس اطلاع رسانی‌هایی که فرمانداری انجام می‌دهد، شبهات و سوالات کسانی که بالقوه می‌توانند و تمایل دارند در پروسه طرح مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی قرار گیرند، پاسخ داده شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۰۶۵۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مشاغل خانگی , اشتغال