دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۷
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی:

۲۲۲ پروژه برق‌رسانی در خراسان جنوبی به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: ۲۲۲ پروژه برقرسانی با ۱۸ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در این استان به بهره‌برداری می‌رسد.
۲۲۲ پروژه برق‌رسانی در خراسان جنوبی به بهره‌برداری می‌رسد
 
 
 
 
 
   به گزارش خراسان‌تایم به نقل از تسنیم محمدابراهیم شرکاء در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ، با تشریح پروژه‌های این شرکت دردهه فجر امسال اظهار داشت: این پروژه‌ها شامل 90 مورد احداث شبکه و تامین برق، 86 مورد ترمیم و اصلاح شبکه و لوازم اندازه‌گیری و 46 مورد روشنایی معابر در 11 شهرستان استان است.
وی گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی 208 کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف و 96 دستگاه ترانس در استان به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی افزود: با بهره‌برداری از پروژه‌ها 26 هزار و 966 خانوار از نعمت برق بهره‌مند می‌شوند.
وی بیان کرد: 6 پروژه برقرسانی روستایی در روستاهای شهیدعباس حسینی بخش درح شهرستان سربیشه، مشاع بخش ارسک شهرستان بشرویه، تل‌عارف و پوخاب شوسف شهرستان نهبندان و روستاهای شهید پارسا و شهید دادرس بخش مرکزی شهرستان فردوس نیز به بهره‌برداری می‌رسد.
شرکاء اظهار داشت:از مجموع پروژه‌های شرکت 28 پروژه برقرسانی در شهرستان بیرجند، 14 پروژه در شهرستان قاینات، 38 پروژه در شهرستان نهبندان، 21 پروژه در شهرستان فردوس و 19 پروژه در شهرستان طبس به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: بهره‌برداری از 21 پروژه در شهرستان سرایان، 14 پروژه در شهرستان بشرویه، 6 پروژه در شهرستان درمیان، 22 پروژه در شهرستان سربیشه، 22 پروژه در شهرستان خوسف و 17 پروژه در شهرستان زیرکوه آغاز می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۸۳۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , برق , خراسان جنوبی