دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

آمار تعطیلی کارخانجات در استان خراسان جنوبی نگران‌کننده است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه گاهی آمار تعطیلی کارخانه‌جات نگران کننده است گفت: دانه درشت‌ها در کشور فرار مالیاتی دارند.
آمار تعطیلی کارخانجات در استان خراسان جنوبی نگران‌کننده است
 
 
 
 
به گزارش خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با مدیرکل و معاونان تابعه وزارت امور اقتصاد و دارایی در خراسان جنوبی اظهار داشت: افرادی که دولت بیشترین داده‌ها را به صورت وام به آنها می‌دهند امروز از دادن مالیات فرار می‌کنند.
وی با بیان اینکه دانه درشت‌ها در کشور فراتر مالیاتی دارند افزود: اصل پول در اختیار افراد بوده اما مشخص نیست در چه زمانی پول را بر می‌گردانند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مردم در همه صحنه‌ها حضور داشته و در طول این 40 سال هر دولتی که در کاری مانده است مردم دولت را همراهی کردند و در تمام صحنه‌ها مردم نظام را تنها نمی‌گذارند.
عبادی با بیان اینکه دارایی و اقتصاد بخشی از زندگی شخصی و اجتماعی مردم است افزود: گاهی در رسانه‌ها شنیده می‌شود اقشار خاص مانند آقازاده‌ها و نورچشمی‌ها از منابعی که باید در اختیار مردم قرار بگیرد رقم‌های کلانی را به سادگی دریافت کرده و با همین رقم‌های کلان فرار مالیاتی دارند.
وی با گلایه از اینکه برخی از افراد به راحتی تسهیلات گرفته و از طرفی دیگر افرادی باید برای گرفتن تسهیلات از هفت خوان رستم عبور کنند بیان کرد: گاهی وقتها آمار و ارقام تعطیلی کارخانه جات نگران کننده است که در این راستا باید اقدامات اساسی صورت گیرد.
امام جمعه شهرستان بیرجند گفت: برخی از مردم گلایه‌مند هستند که فلان مسئول در کار گره وارد کرده و مردم از این رفتارها احساس خستگی می‌کنند.
عبادی افزود: در نظام جمهوری اسلامی جایگاه ما خدمتگزاری بوده و اگر کم بگذاریم مدیون هستیم و آنهایی که در برابر مردم کوتاهی می‌کنند باید از خواب بیدار شوند چون در نظام اسلامی اگر به قانون عمل کنیم همه آن کارها عبادت محسوب می‌شود.
وی اظهار داشت: هیچگاه نمی‌توان یک نسخه را برای همه نوشت چون وقتی دشمن مسلح شد با همه به طور یکنواخت عمل می‌کند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۸۴۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کارخانجات , خراسان جنوبی