دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۹
معاون سیاسی فرمانداری فردوس خبرداد:

کتابخانه قلم‌چی در فردوس کلنگ‌زنی می شود

معاون سیاسی فرمانداری فردوس از کلنگ زنی کتابخانه قلم چی با حضور مدیر موسسه قلم چی و نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در فردوس خبر داد.
کتابخانه قلم‌چی در فردوس کلنگ‌زنی می شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خاورستان، معاون سیاسی فرمانداری فردوس از کلنگ زنی کتابخانه قلم چی با حضور مدیر موسسه قلم چی و نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در فردوس خبر داد.
وی افزود: این پروژه براساس تفاهم نامه ای که بین فرمانداری شهرستان و موسسه قلم چی تنظیم شده که با کمک اعتبارات دولتی و مساعدت قلم چی خیر این پروژه، ساخته خواهد شد.
معاون سیاسی فرمانداری فردوس با اشاره به اینکه این کتابخانه در دو فاز ساخته خواهد شد گفت: این کتابخانه در زمینی به مساحت حدود 2هزار و 200 مترمربع و زیربنای 950 متر مربع؛ شامل مخزن و سالن های مطالعه خواهد بود.
اسماعیلی بیان کرد: برای فاز اول این کتابخانه، مبلغ هشت میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک و دارایی شهرستان در نظر گرفته شده که تاکنون سه میلیارد ریال آن تخصیص یافته است. 
وی یادآور شد: موسسه قلم چی نیز به همین میزان اعتبارات، کمک خواهد کرد.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری افزود: مجری این پروژه ، اداره کل نوسازی مدارس مدارس و بهره بردار هم اداره کل امور کتابخانه ها خواهد بود.
 
انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۴۳۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کتابخانه , قلم‌چی