دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷

نمایشگاه دانشجویی در قاین گشایش یافت

سومین نمایشگاه دانشجویی با عنوان «ایران در بزرگمهر قاینات» با حضور دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شهرستان قاینات در مجموعه ورزشی آزادی شهر قاین گشایش یافت.
نمایشگاه دانشجویی در قاین گشایش یافت
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، رئیس دانشگاه بزرگمهر قاینات یکشنبه شب در حاشیه برپایی این نمایشگاه گفت: هدف از برپایی نمایشگاه، افزایش مشارکت های دانشجویی در برنامه های فرهنگی و فوق برنامه، تقویت روحیه کار جمعی بین دانشجویان، ایجاد رقابتی سالم و به یاد ماندنی به منظور ظهور و بروز حداکثری خلاقیت ها و توانمندی دانشجویان است.
محمد شفیعی میم افزود: معرفی پتانسیل های دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان، معرفی آداب و رسوم، صنایع دستی، سوغات و غذاهای محلی، پوشش سنتی و میراث فرهنگی قومیت های مختلف ایرانی و نیز برداشتن گامی کوچک در راستای توانمندسازی مالی دانشجویان و تحقق اقتصاد مقاومتی از دیگر اهداف راه اندازی نمایشگاه است.
وی اظهار کرد: این نمایشگاه شامل 10 غرفه از دانشگاه بزرگمهر قاینات، دانشگاه آزاد اسلامی و مجتمع آموزش عالی گناباد، مرکز آموزش عالی تربیت مدرس قرآن کریم و اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری است و علاقمندان می توانند تا 28 اردیبهشت ماه امسال از ساعت 18 تا 22 از این نمایشگاه بازدید کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۹۲۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نمایشگاه , دانشگاه