سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۸
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند اعلام کرد

جزئیات مراسم رحلت امام خمینی (ره) در بیرجند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان بر برگزاری کنگره دو هزار شهید استان استفاده کنیم، گفت: با توجه به اینکه امسال سالگرد ارتحال امام با شب‌های قدر تداخل دارد مراسم اصلی در بیستم خردادماه در حسینه جماران برگزار می‌شود.
جزئیات مراسم رحلت امام خمینی (ره) در بیرجند
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، مهدی‌ صادق‌احمدی بعدازظهر امروز در نخستین جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: دو برنامه محوری در خردادماه امسال دنبال می‌کنیم.
وی با بیان اینکه این برنامه‌ها شامل، برگزاری مراسم سالروز فتح خرمشهر و بیست‌ونهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) است، تصریح کرد: برای مراسم سوم خردادماه جلسه‌ای در فرمانداری برگزار شده و مصوبات خوبی داشته است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با اشاره به اینکه سوم خردادماه نقطه عطف در دفاع مقدس است، یادآور شد: اوج ایثار و از خودگذشتگی در فتح خرمشهر اتفاق افتاد و در این جریان بیشترین میزان آزادسازی مناطق اشغال‌شده توسط دشمن و بیشترین تعداد اسرا از رژیم بعثی را داشته‌ایم.
لزوم استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای برگزاری کنگره 2 هزار شهید خراسان‌جنوبی
صادق‌احمدی ادامه داد: گرامیداشت این مناسبت مهم وظیفه همه دستگاه‌ها بوده و از دستگاه‌های اجرایی خواسته می‌شود همکاری لازم در راستای فضاسازی شهر، تجلیل از رزمندگان و سرکشی از خانواده شهدا را در این ایام انجام دهند.
جزئیات مراسم رحلت امام خمینی(ره) در بیرجند
وی با اشاره به اینکه امسال سالگرد ارتحال امام مصادف با ماه مبارک رمضان بوده بنابراین اعزام کاروان به مرقد امام را نخواهیم داشت، یادآور شد: مراسم اصلی سالگرد ارتحال امام با توجه به تداخل آن با شب‌های قدر در بیستم خردادماه در حسینیه جماران برگزار می‌شود که امیدواریم با برگزاری این مراسم گام مثبتی در راستای تبیین شاخص‌های امام راحل به نسل جوان انجام دهیم.
برپایی نمایشگاه حرا تا حرم در کنگره دو هزار شهید استان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با اشاره به برگزاری کنگره دو هزار شهید استان گفت: بحث برپایی نمایشگاه حرا تا حرم به ناحیه مقاومت بسیج بیرجند محول شده که کار بسیار عظیمی است.
صادق‌احمدی ادامه داد: کار عملیاتی و اجرایی این نمایشگاه آغاز شده و از تمام ظرفیت‌های شهرستان باید در این زمینه استفاده شود و از دستگاه‌های اجرایی تقاضا داریم در این حوزه همکاری‌های لازم را داشته باشند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۶۲۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , امام خمینی (ره) , بیرجند