شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۵
رئیس‌پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی خبرداد:

مسافر اتوبوس درون شهری در بیرجند جان باخت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: مسافر اتوبوس درون شهری در بیرجند به دلیل عجله و کم دقتی راننده جان خود را از دست داد.
مسافر اتوبوس درون شهری در بیرجند جان باخت
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سرهنگ علیرضا عباسی روز شنبه افزود: این حادثه شامگاه گذشته (جمعه) در ایستگاه غفاری 16 رخ داد.
وی بیان کرد: هنگامی که سرنشین قصد خروج از اتوبوس در داخل ایستگاه را داشت، راننده به دلیل خلوتی و کم بودن مسافر عجله و شتاب کرد و قبل از بسته شدن درها سریع اقدام به حرکت می کند.
رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی گفت: مسافر که زنی 68 ساله بوده و قدرت و توانایی جسمی کمتری داشته تعادل خود را از دست داد و به بیرون سقوط کرد.
وی اظهار داشت: راننده کم دقت متوجه خروج زن از اتوبوس نشد و از روی بدن وی عبور کرد که بلافاصله بعد از انتقال مصدوم به بیمارستان به علت شدت جراحات در بیمارستان فوت شد.
سرهنگ عباسی به رانندگان حمل و نقل عمومی توصیه کرد: با سرعت مطمئنه حرکت و برای سوار و پیاده کردن مسافر حتما داخل ایستگاه توقف کنند.
وی یادآور شد: همچنین رانندگان باید قبل از حرکت درهای خودرو را ببندند و در طول حرکت نیز درها بسته باشد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: به رانندگان توصیه می شود خارج از ایستگاه مسافر سوار و پیاده نشود، هنگام خستگی رانندگی نکنند و از وضعیت خروج یا ورود مسافر مطمئن شوند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۳۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اتوبوسرانی , شهرداری