پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی خبرداد:

برگزاری ۲۰۰ اردوی جهادی در خراسان‌جنوبی همزمان با هفته بسیج

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه برنامه‌های هفته بسیج با شعار «بسیج 40 سال خدمت، جهاد و شهادت» اجرا می‌شود، گفت: 200 اردوی جهادی به‌مناسبت هفته بسیج در استان برگزار می‌شود.
برگزاری ۲۰۰ اردوی جهادی در خراسان‌جنوبی همزمان با هفته بسیج
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از فارس، سردار علی قاسمی با اشاره به نقش مهم و حیاتی فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه، اظهار داشت: ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی در میان اقشار مختلف جامعه لازم و ضروری است و همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید در جهت گسترش تفکر بسیجی با تعامل هرچه بهتر تلاش کنند.
وی با اشاره به ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی، بیان داشت: هفته بسیج از ۳۰ آبان آغاز و تا شش آذرماه ادامه دارد و برنامه‌های مختلف و متعددی توسط پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج در نظر گرفته شده است.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه برنامه‌های هفته بسیج با شعار «بسیج 40 سال خدمت، جهاد و شهادت» اجرا می‌شود، مطرح کرد: امسال دو هزار عنوان برنامه در یک هزار و ۸۰۰ رده بسیج به‌مناسبت هفته بسیج در استان پیش‌بینی شده است.
قاسمی از برگزاری 200 اردوی جهادی به‌مناسبت هفته بسیج در استان خبر داد و عنوان کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا، تکریم از بسیجیان الگو و نمونه، برگزاری گشت‌های محله‌محور، اجرای رزمایش و آموزش‌های رزمی، اردوهای فرهنگی و هنری، توزیع ۴۰ سری جهیزیه و برگزاری همایش جوانان انقلابی از برنامه‌های پیش‌بینی شده در هفته بسیج است.
وی تبیین کرد: گلباران و تجدید بیعت با شهدا، دیدار با امام جمعه، حضور کثیر در نماز جمعه، نشست‌های مختلف بصیرتی از برنامه‌هایی هستند که توسط بسیجیان و پاسداران اجرایی خواهند گردید.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه اگر نگاهی به سابقه 40 ساله تشکیل بسیج بیاندازیم می‌بینیم هر جایی که نیاز به حضور آن‌ها بوده، همیشه در صحنه حاضر بوده‌اند، خاطرنشان کرد: براساس فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی، هرکسی دل در گرو نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد، بسیجی است هر چند عضو بسیج نباشد.
قاسمی با بیان اینکه در هر بحرانی که نیاز باشد اولین کسانی که وارد میدان می‌شوند بسیجیان هستند، عنوان کرد: بسیج اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و کشور را فراهم کرده و می‌بینیم در کشورهای حوزه مقاومت از روحیه و تفکر بسیجی الگوبرداری شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۷۰۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اردوی جهادی , هفته بسیج