دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۸

سومین سفر وزیر ورزش و جوانان به خراسان‌جنوبی

برای سومین بار وزیر ورزش و جوانان به خراسان‌جنوبی سفر می‌کند تا تعدادی از پروژه‌های ورزشی استان را با هزینه‌کرد بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان افتتاح کند.
سومین سفر وزیر ورزش و جوانان به خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حسن عزیزی ظهر امروز در نشست خبری از سومین سفر وزیر ورزش و جوانان به خراسان‌جنوبی خبر داد و اظهار داشت: تا پایان امسال مسعود سلطانی‌فر طی سفری دو روزه مهمان استان می‌شود.
وی افزود: وزیر ورزش و جوانان در سفر خود به خراسان‌جنوبی تعدادی از پروژه‌های ورزشی استان با هزینه‌کرد بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان را افتتاح می‌کند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی تصریح کرد: سالن‌های ورزشی چند منظوره بانوان سرایان و نهبندان، روستای خنگ بیرجند و روستای زول قاینات، چمن‌های مصنوعی روستاهای بندان نهبندان، رقه بشرویه، چاهک‌موسویه قاینات، استخرهای سرپوشیده قاین و سربیشه در این سفر به بهره‌برداری می‌رسد.
عزیزی با اشاره به برگزاری مسابقه بین‌المللی اسکواش بیرجندجونیور در نیمه اول اسفند۹۸، یادآور شد: روبان افتتاح سالن ورزشی اختصاصی اسکواش سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نیز در سفر وزیر ورزش و جوانان بریده می‌شود.
وی از مطالبه احداث مجموعه ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولان خراسان‌جنوبی در بیرجند خبر داد و گفت: در سفر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان‌جنوبی در حوزه ورزشی پنج میلیارد تومان اعتبار ملی مصوب شد که یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن تخصیص یافته و برای تکمیل پروژه‌های روستاهای کریمو و مصعبی هزینه می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۵۹۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , ورزش