يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۱
نماینده بیرجند در مجلس:

عملکرد سه قوه نباید در جهت حذف یکدیگر باشد /جلوی کم کاری دولت را می‌گیریم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بنای مجلس یازدهم با دولت بر همکاری است اما به عنوان نمایندگان مردم علاوه بر همکاری جلوی کم کاری‌ها را هم خواهیم گرفت. عملکرد سه قوه نباید در جهت حذف یکدیگر باشد.
عملکرد سه قوه نباید در جهت حذف یکدیگر باشد /جلوی کم کاری دولت را می‌گیریم
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسین خسروی در جمع نمازگران مسجد الحسین جوادیه(ع) بیرجند ضمن تشکر از حضور مردم در تمام صحنه‌های انقلاب اظهار داشت:  خشنود کردن خداوند هنر می‌خواهد یکی از جاهایی که انسان می‌تواند خدا را خشنود کند خواندن نماز در اول وقت است اما اگر انسان نماز را با تاخیر بخواند اشکالی ندارد و در قیامت جزو گروه بی نمازها محسوب نمی‌شود اما خداوند را هم خشنود نکرده است.
وی با اشاره به حدیثی از اما رضا (ع) با این مضمون که «در نزد خداوند بعد از اهمیت به واجبات، چیزی شایسته‌تر از خشنودکردن مومن نیست» گفت: در شرایط امروز نمونه بارز خشنود کردن مومن، رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: در شرایط سخت اقتصادی در حالی که خود مردم با مشکلات متعددی مواجه بودند اما کمک‌های مومنانه خود را از نیازمندان دریغ نکردند حال باید پرسید مسئولان در قبال زحمت‌های چهل ساله مردم چه کردند؟

خسروی با بیان اینکه مردم طی این چهل سال عمر انقلاب، حضورشان را در راهپیمایی‌های روز قدس، 22 بهمن و انتخابات به اثبات رسانده‌اند گفت: همیشه این سوال مطرح است که مسئولین چه کرده اند و آیا جواب حضور حماسی 40 ساله مردم اکنون مواجهه با دلار 20 هزار تومانی، سکه 9 میلیون تومانی، مسکن سر به فلک کشیده است؟ 
وی تصریح کرد: طی این یک ماهی که از عمر مجلس یازدهم می‌گذرد، هَم و غم همه نمایندگان رفع مشکل گرانی است البته تنها بخشی از کار به دست مجلس است و بخش دیگر در دست دولت است و  اگر دولت به وظایفش عمل نکرد، باید قوه قضائیه با او برخورد کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قوه قضائیه نظارت بر حسن اجرای قوانین را بر عهده دارد و باید در چنین مواردی برخورد کند و مجلس یک گوشه کار است و باید دولت، قوه قضائیه و مجلس با هم افزایی با هم کار کنند تا نتیجه بگیرند.

خسروی اظهار داشت: مقام معظم رهبری در اولین پیام خود به مجلس یازدهم حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی را مورد تاکید قرار دادند و حالا ما هم به تبعیت از ایشان و به عنوان نیروهای انقلاب که به مردم وعده حل مشکلات داده ایم، به دنبال رفع مشکلات هستیم.
وی با بیان اینکه گزارشی که از عمر یک ماهه مجلس یازدهم می توان ارائه داد، این است که تاکنون فقط ارکان تشکیلاتی مجلس شکل گرفته و 13 -12 کمیسیون مختلف مجلس تشکیل شده  است، ادامه داد: بعد از مراحل سرکشی و تشکیلاتی، مجلس عملا وارد مرحله پیگیری مشکلات می‌شود که هم و غم مجلس یازدهم، حل مشکلات اقتصادی و گرانی است.

وی افزود: بنای ما با دولت بر همکاری است اما به عنوان نمایندگان مردم علاوه بر همکاری جلوی کم کاری‌ها را هم خواهیم گرفت. عملکرد سه قوه نباید در جهت حذف یکدیگر باشد و ما مدیون مردم هستیم و انشاء الله به دعای خیر مردم  خداوند دل‌های مسئولان را به هم نزدیک کند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۷۶۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب اسلامی , مجلس , دولت , خراسان جنوبی