سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

تعهد ۱۶ میلیارد تومانی خیران خراسان جنوبی برای ساخت مدارس

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال ۱۶ میلیارد تومان تعهد داشتیم و پیش‌بینی می‌کنیم بیش از ۳۰ میلیارد تومان تا پایان سال تعهد داشته باشیم.
تعهد ۱۶ میلیارد تومانی خیران خراسان جنوبی برای ساخت مدارس
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمود چاوشان اظهار کرد: در راستای پاسداشت و تکریم خیرین طرح‌های متفاوتی را در طول سال اجرا می‌کنیم.
وی با بیان اینکه امسال با شیوع ویروس کرونا نتوانستیم جشنواره خیرین مدرسه‌ساز را برگزار کنیم، افزود: طرح آجر به اجر با هدف و استراتژی جمع سپاری کمک‌های خرد مردمی کلید زده شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی با بیان اینکه در این طرح هر خیر به میزان وسع خود در مدرسه‌سازی شریک می‌شود، تصریح کرد: سامانه مهر مدرسه را راه اندازی کردیم که میزان برآورد مصالح در آن نشان داده شده است.

چاوشان با بیان اینکه فرهنگیان در این طرح مشارکت خوبی داشتند، اظهار کرد: در راستای این طرح از کارخانجات و صنوف مختلف نیز یاری می‌طلبیم.
وی بیان کرد: طرح تحولی آجر به آجر، اقدامی نواورانه در راستای جذب خیرین خرد است که امیدواریم با زمینه‌سازی مناسب شاهد تحولی بزرگ در ساخت، توسعه و تجهیز مدارس باشیم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی اظهار کرد: طی سال گذشته ۲۴ میلیارد تومان جذب تعهد از خیران داشتیم که ۷۰ درصد محقق شده است.
چاوشان یادآور شد: اکنون دغدغه ۱۹۰پروژه عمرانی جاری را داریم که برای اتمام آن حدود ۲۵۰ میلیارد تومان نیاز داریم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۰۹۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , خیران مدرسه ساز