سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۸
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

دشمن از قدرت انقلاب در عرصه نظامی و امنیتی می هراسد

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به ایستادگی مردم در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران گفت: نتیجه ایستادگی مردم، ترس دشمن از قدرت ما در عرصه نظامی و امنیتی است.
دشمن از قدرت انقلاب در عرصه نظامی و امنیتی می هراسد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی صبح سه شنبه در مراسم رونمایی از ۲۴۰۰ بسته معیشتی برای توزیع بین متاثرین از کرونا ویروس در استان بیان کرد: هلال احمر همانند سایر مجموعه‌های خدمت رسان در امر خدمت به مردم به ویژه نیازمندان به خوبی درخشیده است.

وی با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی مومنان با یکدیگر همدل همفکر و هم سو هستند، گفت: خوشبختانه نظام مجموعه‌های خدمت رسانی دارد که با انسجام و عمل به فرمایشات رهبری، زمینه خدمت به محرومان را فراهم می‌کنند.
حجت الاسلام نوفرستی افزود: همچنین این نظام دارای مردمانی بوده که در صحنه‌های مختلف نبرد اعم از جنگ هشت سال دفاع مقدس، جنگ سیاسی، جنگ اقتصادی و جنگ فکری دشمن ایستاده‌اند و این نعمت را به رخ جهانیان می کشیم.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: اگرچه دشمن جنگ اقتصادی اش را با ایجاد تحریم‌ها دنبال می‌کند اما مومنان در سراسر عالم با الگوگیری از جمهوری اسلامی با پیوندی عمیق به دنبال رفع مشکلات هستند.
وی با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم (ص) پیرامون اهمیت کمک به محرومان بیان کرد: ۱۱۳ سوره قرآن با رحمت آغاز شده و مومنان در جمهوری اسلامی با این رفتارها و کمک‌های مومنانه تجلی رحمت خدا هستند.
حجت الاسلام نوفرستی همچنین با اشاره به آیاتی از قرآن بیان کرد: نیکی این است که انسان علی رغم اینکه مال و داشته‌ای را دوست دارد، پیوسته به فکر دیگران بوده و به آنها ببخشد.

وی با بیان اینکه بنا بر روایات هر کس دست خیر دارد هرگز نیازمند نمی‌شود، افزود: انقلاب اسلامی صاحب فرهنگی بوده که مردم ولایی و انقلابی و دستگاه‌های اجرایی با پیوستن به کمک‌های مومنانه، به فرمایشات رهبری لبیک می‌گویند.
وی با اشاره به ایستادگی، ایثارگری و مقاومت مردم در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران بیان کرد: نتیجه ایستادگی مردم، ترس دشمن از قدرت ما در عرصه نظامی و امنیتی است.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: همچنین در جنگ فرهنگی دشمن، مردم با کمک‌های مومنانه فرهنگ اسلام را به رخ جهان کشیدند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۶۱۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب اسلامی , خراسان جنوبی , دولت , ایران