شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۴
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی :

سردار سلیمانی زمینه‌ساز وحدت نیروهای مقاومت در منطقه بود

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: سردار سلیمانی زمینه‌ساز وحدت نیروهای مقاومت در منطقه بود.
سردار سلیمانی زمینه‌ساز وحدت نیروهای مقاومت در منطقه بود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام غلامحسین نوفرستی اظهارکرد: یکی از ویژگی‌های سردار شهید سلیمانی شناخت و معرفت نسبت به جایگاه ولایت و امامت در مکتب اسلام بود و همین شناخت از ایشان یک سرباز واقعی ولایت فقیه ساخت.

قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به مجاهدت‌های ۴۰ ساله سردار شهید سلیمانی بیان‌کرد: سردار بزرگ اسلام در عرصه‌های مختلف چه در مقابله با اشرار در شرق و جنوب شرق و چه در مقابله با آمریکا و رژیم صهیونیستی و گروه‌های مورد حمایت آنان سرسختانه، مخلصانه و خستگی ناپذیر تلاش می‌کرد.
نوفرستی با بیان اینکه شهید سلیمانی مصداق واقعی آیه «اشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم» بود، ادامه‌داد: صلابت سردار بزرگ اسلام در برابر دشمنان اسلام و به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی مثال زدنی است.

وی گفت: سردار ملت ایران همانطور که در برابر دشمنان با صلابت و در مقابله با آنان خستگی ناپذیر بود در برابر مردم و همرزمانش دارای تواضع، فروتنی و به قول معروف خاکی بود که هم مردم ایران و هم همرزمان ایشان در جبهه مقاومت به این موضوع شهادت می‌دهند.
قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اظهارکرد: یکی از اقدامات بی بدیل سردار بزرگ اسلام شهید سلیمانی زمینه‌سازی برای وحدت نیروهای مقاومت در کشورهای مختلف اسلامی چون ایران، عراق، سوریه، لبنان، افغانستان و سایر کشورها بود.

نوفرستی بیان‌کرد: بر اساس گفته‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی سردار سلیمانی در میدان جنگ و نبرد نیز احکام و حدود شرعی را با دقت مراعات می‌کرد که ماجراهای متعددی از این موضوع توسط همرزمان ایشان نقل شده است.
وی ادامه‌داد: شهید سلیمانی دارای اخلاص و معنویت بی نظیری بود که این معنویت را به افراد زیر مجموعه خود نیز منتقل کرد که نمونه آن را در جوانان و رزمندگان مدافع حرم می‌توانیم مشاهده کنیم.

انتهای پیام/4
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۷۴۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب اسلامی , ایران , سردار سلیمانی