سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۱

دهه فجر فرصتی مناسب برای تجدید میثاق با ولایت است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: ایام الله دهه فجر، فرصتی مغتنم برای تجدید میثاق با نظام، ولایت، انقلاب اسلامی و آرمان های والای شهیدان است.
دهه فجر فرصتی مناسب برای تجدید میثاق با ولایت است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام احمد ملایی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: شعار محوری ایام الله دهه فجر چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب، «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» اعلام شده است.

وی با بیان اینکه دهه مبارک فجر یادآور پیروزی مستضعفان بر مستکبران است، اظهار کرد: در این دهه مبارک، مردم جان بر کف ایران با رهبری و هدایت‌های روشنگرانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی ریشه ظلم و فساد را خشکاندند.
حجت الاسلام ملایی با بیان اینکه در این دهه دست ستمگران و مستکبران عالم از این سرزمین الهی قطع شد، افزود: ایام الله دهه فجر، فرصت مغتنمی برای تجدید میثاق با نظام، ولایت، انقلاب اسلامی و آرمان‌های والای شهیدان است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: تقارن دهه فجر سال جاری با ایام ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره) از ویژگی‌های خاص این دهه است.
حجت الاسلام ملایی با اشاره به عناوین اختصاصی ایام الله دهه فجر بیان کرد: عناوین این دهه بر مبنای اهداف، سیاست‌ها و راهبردهای چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب و به منظور بیان دستاوردها، روشنگری و پاسخ به شبهات و فعالیت‌های میدانی تعیین شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۸۵۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دهه فجر , خراسان جنوبی , بیرجند