شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۸

برخورد مرگبار خودرو با ۲ عابر پیاده در روستای چهارده بیرجند

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری بیرجند از کشته و زخمی شدن دو عابر به دلیل برخورد با خودرو پراید در مسیر بین روستای چهارده و روستای بیدخت خبر داد.
برخورد مرگبار خودرو با ۲ عابر پیاده در روستای چهارده بیرجند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، علی حسینی درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۵:۵۰ عصر روز گذشته یک مورد حادثه برخورد بین یک دستگاه پراید با عابران در مسیر بین روستای چهارده و روستای بیدخت به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری بیرجند اطلاع داده شد.
وی با بیان اینکه بلافاصله ایستگاه آتشنشانی غفاری  به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در محل حادثه مشاهده می‌شود یک دستگاه خودرو پراید هنگام حرکت در این مسیر به دلیل نامشخصی با دو عابر پیاده خانم که در کنار راه حضور داشتند برخورد می‌کند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری بیرجند خاطرنشان کرد: . یک نفر از این افراد دچار مصدومیت شدید شده که به مراکز درمانی منتقل  و یک نفر نیز جان خود را در این حادثه از دست داد.
حسینی یادآور شد: خودرو به علت نشت زیاد بنزین توسط آتش نشان ایمن سازی شده تا از وقوع حریق  پیشگیری شود؛ همچنین  محل حادثه برای بررسی بیشتر و تشخیص علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۹۱۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , پلیس راه , بیرجند , خراسان جنوبی , تصادف