شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸
رئیس شورای تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

مردم برنامه‌های دهه فجر را از رسانه‌ها دنبال کنند

رئیس شورای تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی اظهارداشت: اکثر برنامه های دهه فجر امسال فراخوان ندارند و مردم می بایستی از طریق رسانه ها، برنامه ها را دنبال کنند.
مردم برنامه‌های دهه فجر را از رسانه‌ها دنبال کنند
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان تایم، حجت الاسلام والمسلمین ملایی، رئیس شورای تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی صبح امروز در نشست خبری تبیین برنامه های دههٔ فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: جهت برنامه ریزی امور مربوط به این مناسبت، ١١ ستاد شهرستانی و ٢٧ ستاد در بخش ها و شهر ها تشکیل شد.

وی مجموع برنامه های اجرایی این دهه را بیش از ۴ هزار برنامه عنوان کرد و گفت: از مجموع این برنامه ها، سه هزار و ٢٠٠ مورد آن مختص برنامه های فرهنگی، ورزشی و مجازی است که توسط کارگروه های مختلف اجرایی می‌شود.

رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان ادامه داد: تمامی برنامه ها، از ابتدای ابلاغ  با توجه به اصل رعایت پروتکل های بهداشتی و با رویکردی سلامت محور اجرایی می شوند و از فراخوانی اجتماعات و راهپیمایی ها نیز جلوگیری می شود.

حجت الاسلام و المسلمین ملایی ضمن بیان اینکه تمامی برنامه های دهه فجر امسال بدون اجتماع و صرفا به صورت رسانه ای برگزار می شود، خاطرنشان کرد: اکثر برنامه ها فراخوان ندارند و با دعوت خاص، جمعیت محدود و به صورت نمادین برگزار می شوند بنابراین مردم نیز می بایستی از طریق رسانه ها، برنامه ها را دنبال کنند.

وی بااشاره به اینکه برنامه ٢٢ بهمن ماه امسال به دلیل مسائل روز، به صورت راهپیمایی خودرویی و بدون اجتماع برگزار خواهد شد، تصریح کرد: برنامه زنگ انقلاب نیز با محوریت کارگروه فرهنگیان و دانش آموزان در سراسر استان برگزار می شود و دانش آموزان نیز از بستر شاد، این برنامه را دنبال خواهند کرد.

رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان افزود: مراسم گلبانگ الله اکبر و نورافشانی امسال، بدون هیچ منعی و در ساعت ٢١ شب ٢٢ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام ملایی دهه فجر امسال را نخستین سالی دانست که با ولادت حضرت زهرا(س) مصادف شده و بیان کرد: سعی شده که در تمامی برنامه های دهه فجر امسال، این مناسبت مبارک گنجانده شود همچنین ۴٢ گروه دانش آموزی با همکاری کارگروه فرهنگیان و دانش آموزی در ۴٢ نقطه شهراجرای سرود خواهند داشت.

وی در پایان، شعار محوری دهه فجر امسال را "انقلاب اسلامی بالنده و مقتدر، چون کوه استوار" دانست.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۹۱۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دهه فجر , خراسان جنوبی , بیرجند , رسانه